Фонд Кращий вибір у Селецькій ЗОШ

Школам району подарували сучасні парти від Фонду братів Юнаків

Освітяни Володимирщини наповну готуються до прийдешнього навчального сезону. Сохне фарба на підлогах, у класах клеяться нові шпалери, ведуться поточні ремонти.

Відтак понад півсотні шкільних парт було днями доправлено у навчальні заклади Володимир-Волинського району активістами Фонду братів Юнаків.

“Цього року першокласники будуть навчатися за новим Державним стандартом Нової Української школи, – розповідає засновник фонду Микола Юнак. – Кожен учень повинен мати окреме зручне і функціональне місце для роботи у класі. Це означає, що так, як раніше нас розсаджували по двоє за парту, уже не годиться.”

Не враховували колись й купу інших нюансів. Наприклад, не було можливості регулювати висоту столу чи стільця. Діти мостилися під єдиний типорозмір меблів у класі. Комусь було зручно, а комусь не дуже.

Відтепер парти і стільці для першачків регулюються. Їх можна індивідуально підлаштувати під кожного учня. Звісно, це значно покращує навчальний процес. Адже малим дітям всидіти на одному місці напрочуд важко, а якщо воно ще й незручне, то взагалі зась.

Сучасні комплекти регульованих парт і стільці від Фонду братів Юнаків отримали шкільні класи Верби, Овадного, Сусвалю, Галинівки та Сельця.

На фото: Микола Юнак у Селецькій ЗОШ імені Олени Полонської

Прокоментуй першим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *