14 окрема механізована бригада м.володимир-волинський

УАЗ від Фонду братів Юнаків поїде в АТО

Майже чотири роки поспіль в Україні триває так звана антитерористична операція, яку всі вже цілком буденно називають війною. Вона забрала сотні життів. Загинуло чимало солдат і цивільного населення. Конфлікт досі триває.

14 окрема механізована бригада, що дисклокується у Володимирі-Волинському, воює з перших днів протистояння. Багато військовослужбовців пройшли справжнє пекло у боях і вернулися додому. Дехто, на жаль, не повернувся.

Та не варто забувати, що навіть сьогодні, уже четвертий рік поспіль, наші хлопці перебувають на передовій і потребують допомоги.

микола юнак, фонд кращий вибір, володимир-волинський, 14 ОМБР

Днями, отримавши відповідне звернення від військовослужбовців 14 бригади, Фонд братів Юнаків передав автомобіль УАЗ у користування бійцям. Невдовзі його обкатають на полігоні, а уже згодом доправлять в зону АТО.

“Коли звертаються військовослужбовці, завжди шукаю можливість їм допомогти, – розповідає засновник Фонду “Кращий вибір” Микола Юнак. – Розумію, що їхня служба надзвичайно важлива і непроста. Добре жити в мирний час. Зараз же триває війна. Тому мусимо співпрацювати максимально ефективно, об’єднуватися, шукати найкоротші шляхи вирішення проблем.  Хочеться, аби  наші хлопці уже стріляли виключно на полігонах під час навчань, а не в окопах на передовій.”

Прокоментуй першим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *